Útmutató a Java karrierlehetőségekhez: Hogyan tegyük közzé a legjobb Java munkákat

Ez a blog felkészít arra, hogy kihasználja a Java karrierlehetőségeit és a legjobb Java fejlesztői munkákat. Tegyen karriert a Java programozásban Java képzéssel.

A Java 20 éve és a sikerpárt folytatódik. Mindazoknak, akik azt mondták, hogy a Java népszerűsége csökken, a munkakörülmények azt válaszolták, hogy „még nem”! Nem kell tovább keresnünk a TIOBE programozói közösség 2016-os indexénél, hogy megállapítsuk, hogy a Java tovább növekedett, és 2014 óta mintegy 6 százalékos részesedést szerzett, amelyet az év programozási nyelvének neveznek. Jelentős az a tény is, hogy a TIOBE index a keresőmotor statisztikáin és olyan tényezőkön alapul, mint a világszerte képzett mérnökök, a tanfolyamok és a programozási nyelvet használó harmadik féltől származó gyártók száma. Ez nem az első alkalom, hogy a Java elnyeri a címet, és biztosan nem úgy néz ki, mint utoljára.

A fejlesztői közösségben a „legmegbízhatóbb programozási nyelvnek” hitt széles körben a Java felhasználása és népszerűsége folyamatosan növekszik. Ez sokatmondó hatással van a Java karrierlehetőségeire, a Java fejlesztők iránti kereslet várhatóan fennmarad a következő években.

Java karrierlehetőségek

A Java jelenleg vezeti a csomagot a vállalati háttér-piacon és az Android mobilalkalmazások fejlesztési piacán. A jövő fényesnek tűnik a Java számára, ha figyelembe vesszük a modern nyelvi funkciók, például a lambda kifejezések és adatfolyamok integrációját a JDK 8-ban. Az Oracle szerint kilencmillió Java-fejlesztő van a világon, akik sok okból, például a praktikum miatt, továbbra is dolgoznak a Java-val , kompatibilitás, megbízhatóság és egyszerű használat. Mivel már tervezik az új nyelvi funkciók, például az értéktípusok bevezetését a JDK 10-ben, a Java éppúgy megjelenhet, mint az év programnyelve akár tíz évvel a sorban!

Java népszerűség más programozási nyelveken

TIOBE-java-popularity-Java-career-opportunities

Forrás: Tiobe.com

Java programozási fizetés

Az Indeed.com szerint az Java-fejlesztők átlagfizetése az Egyesült Államokban 102 000 dollár, az országos álláshirdetések fizetése 77% -kal magasabb, mint az átlagfizetés. Az alábbi ábra a Java programozás fizetésnövekedési trendjét mutatja az Egyesült Államokban.

Indiában nem más a történet. A Payscale.com szerint az indiai Java programozók / fejlesztők medián teljes fizetése 436 104 Rs, a teljes készpénz a tapasztalat szintjével növekszik.

Java Job Roles

Íme néhány a Java-készségekkel rendelkező szakember számára elérhető munkakörök közül:

k jelentése példaadatok csoportosítása
  • Java Developer
  • Java építész
  • Webfejlesztő
  • Adatbázis adminisztrátor

A megfelelő Java munkakörök átlagos fizetését (USA) az alábbiakban adjuk meg:

Forrás: Indeed.com

Forró Java programozói készségek

A csúcskategóriás Java programozók jártasak a következő készségek terén:

  • Enterprise Java Beans
  • Oracle adatbázis SQL és JDBC
  • XML, X lekérdezés, XSL
  • J2EE keretrendszer
  • JSP
  • Szolgáltatás Alapú Achitektúra
  • Java alapú webszolgáltatások
  • Java Servlet technológia

A Java karrierlehetőségei bőségesek az egész világon. Az Indeed.com webhelyen végzett gyors keresésből kiderül, hogy az olyan neves vállalatok, mint az Amazon Web Services, az IBM, a Microsoft, az Oracle, a Cisco Systems, az Akamai Technologies, a JPMorgan Chase és a Hewlett Packard Enterprise keresnek Java fejlesztőket. Megérett az idő a készségek fejlesztésére, és használja ki a Java karrierlehetőségeit.

Az Edureka rendelkezik egy speciálisan kurált Java / J2EE és SOA tanfolyammal, amelynek célja, hogy előrelépjen az Advance Java programozásban, és betanítson mind az alapvető, mind a fejlett Java koncepciókra, valamint a különböző Java keretrendszerekkel, például a Hibernate & Spring. Hamarosan megkezdődnek a tanfolyam új tételei. Kattintson a gombra többet tanulni.

Van egy kérdésünk? Kérjük, említse meg a megjegyzések részben, és mi kapcsolatba lépünk Önnel.

hogyan lehet átalakítani dupla int java